299444-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Poliermittel – Dostawa środków czystości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków czystości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości i drobnego sprzętu gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6a-6k do SWZ odpowiednio do części
Interne Kennung44/26/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
LosLOT-0006
TitelCzęść 1: SOI Świętoszów na dostawę środków czystości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości SOI Świętoszów
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0007
TitelCzęść 2: SOI Dobre nad Kwisą na dostawę środków czystości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości SOI Dobre nad Kwisą
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0008
TitelCzęść 3: SOI Żagań na dostawę środków czystości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości SOI Żagań
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0009
TitelCzęść 4: SOI Bolesławiec na dostawę środków czystości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości SOI Bolesławiec
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0010
TitelCzęść 5: SOI Głogów na dostawę środków czystości
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości SOI Głogów
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0011
TitelCzęść 6: SOI Świętoszów na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu SOI Świętoszów
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0012
TitelCzęść 7: SOI Dobre nad Kwisą na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu SOI Dobre nad Kwisą
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0013
TitelCzęść 8: SOI Żagań na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu SOI Żagań
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0014
TitelCzęść 9: SOI Bolesławiec na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu SOI Bolesławiec
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0015
TitelCzęść 10: SOI Głogów na dostawę drobnego sprzętu gospodarczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu SOI Głogów
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0016
TitelCzęść 11: Dostawa płynu do myjki US-4 i do myjki ultradźwiękowej U-100
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa płynu do myjki US-4 i do myjki ultradźwiękowej U-1000
Interne KennungCzęść 11