2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dróg dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4627P oraz drogi powiatowej nr 4630P
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. „Budowa dróg dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4627P oraz drogi powiatowej nr 4630P”. 2. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Powiat Kaliski przyjazny rowerzystom – Budowa ścieżek rowerowych”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. 3. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa (załącznik nr 1 do SWZ) oraz kosztorys ofertowy (załącznik nr 2 do SWZ). Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy dróg powiatowych nr 4627P oraz 4630P w zakresie: 1) budowy drogi dla rowerów na odcinku Wolica – Chełmce wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, 2) budowy drogi dla rowerów na odcinku na odcinku Wolica – Szpital w Wolicy wraz z budową punktu P&R oraz B&R oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, 3) budowy drogi dla rowerów na odcinku od m. Żydów do drogi wojewódzkiej nr 450 wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja przedmiotowego zamówienia obejmuje m.in.: 1) wykonanie oznakowania tymczasowego na czas prowadzenia robót budowlano-montażowych, 2) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne, 3) budowę drogi dla rowerów, 4) roboty dotyczące zjazdów, 5) budowę niezbędnej infrastruktury uzupełniającej, 6) wykonanie robót dot. odwodnienia, 7) budowę punktu P&R oraz B&R, 8) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego docelowej organizacji ruchu, 9) sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, 10) oznakowanie inwestycji tablicami informacyjnymi zgodnie z wytycznymi Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.
Interne Kennung: ZP.272.1.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
5. Los
Los: LOT-0001