See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia medyczne przez lekarza okulistyki zakresy I, II, III
Beschreibung: realizację świadczeń medycznych przez lekarzy specjalistów okulistyki w następujących zakresach: ZAKRES I udzielanie porad w Poradni Okulistycznej Centrum Ambulatoryjnego Leczenia Dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, przy wykorzystaniu istniejącego w Poradni sprzętu. ZAKRES II udzielanie konsultacji okulistycznych w Klinikach i Oddziałach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz poza godzinami pracy Poradni Okulistycznej Centrum Ambulatoryjnego Leczenia Dzieci. ZAKRES III wykonywania zabiegów laserokoagulacji siatkówki i wykonywania zabiegów iniekcji doszklistkowej preparatu anty-VEGF u dzieci leczonych z powodu wcześniactwa, u których wystąpiła retinopatia wcześniaków, w Oddziale Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Kliniki Chorób Dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz udzielanie konsultacji okulistycznych na rzecz pacjentów w/w Oddziału
Interne Kennung: EKP-4240-3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenia medyczne przez lekarza okulistyki - zakres I
Beschreibung: udzielanie porad w Poradni Okulistycznej Centrum Ambulatoryjnego Leczenia Dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, przy wykorzystaniu istniejącego w Poradni sprzętu.
Interne Kennung: EKP-4240-3/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenia medyczne przez lekarza okulistyki - zakres II
Beschreibung: udzielanie konsultacji okulistycznych w Klinikach i Oddziałach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz poza godzinami pracy Poradni Okulistycznej Centrum Ambulatoryjnego Leczenia Dzieci.
Interne Kennung: EKP-4240-3/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenia medyczne przez lekarza okulistyki - zakres III
Beschreibung: wykonywania zabiegów laserokoagulacji siatkówki i wykonywania zabiegów iniekcji doszklistkowej preparatu anty-VEGF u dzieci leczonych z powodu wcześniactwa, u których wystąpiła retinopatia wcześniaków, w Oddziale Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Kliniki Chorób Dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz udzielanie konsultacji okulistycznych na rzecz pacjentów w/w Oddziału
Interne Kennung: EKP-4240-3/2026-3