2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup systemu do opisywania badań echokardiograficznych dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do opisywania badań echokardiograficznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego, zawarty jest w zał. nr 3 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca wypełniając wskazane w zał. nr 3 do SWZ pozycje, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ. 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 8. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 9. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Nazwa projektu w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Inwestycja w rozwój kardiologii w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku – Lepsza Opieka i Nowoczesne Technologie.” Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Inwestycja D1.1.1. „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK II oraz OK III”. Kwota podatku VAT nie jest wydatkiem kwalifikowanym w ramach w/w projektu i Zamawiający będzie finansował to ze środków własnych. 10. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 225891-2026
Interne Kennung: D10.251.3.B.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001