2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi projektowe obejmujące realizację zadań dotyczących zadań na terenie Zarządu Zlewni w Stalowej Woli.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: Usługi projektowe obejmujące realizacje zadań dotyczących zadań na terenie Zarządu Zlewni w Stalowej Woli., w podziale na 3 części: Cz. 1. „Wykonanie dokumentacji technicznych na usuniecie nieprawidłowości zbiornika wodnego i grobli zbiornika w m. Cewków, gm. Stary Dzików”. Cz. 2. „Dokumentacja techniczna na usuniecie stwierdzonych nieprawidłowości związanych z nieodpowiednim stanem technicznym budowli piętrzącej jazu rozdzielczego na kanale Łeg-Klewiec w km 5+559 w m. Krawce, gm. Grebów, pow. tarnobrzeski” Cz. 3 „Opracowanie ekspertyzy technicznej oceniającej stan techniczny lewego wału przeciwpowodziowego rzeki Trześniówka w miejscach przejazdów przez lewy wał w km 9+794 oraz km 11+229 i prawego wału przeciwpowodziowego rzeki Trześniówka w miejscach przejazdów przez prawy wał w km 10+138 oraz w km 11+589 w m. Sobów, gm. Tarnobrzeg, powiat tarnobrzeski, woj. podkarpackie” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia precyzuje Załącznik nr 1 do Formularza oferty – „Zakres rzeczowo-finansowy” Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Niniejsze zamówienie podzielone jest na 3 części, zgodnie z pkt. 4.1 SWZ Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia. O ile SWZ nie stanowi inaczej, jej zapisy stosuje się odpowiednio do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zasady dotyczące podwykonawstwa: Zamawiający nie wskazuje kluczowych zadań (części zamówienia) w rozumieniu art. 121 pkt. 1) Pzp i nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę jakiejkolwiek części zamówienia. Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawierają wzory umów. Zamawiający nie przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający nie wymaga zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, zwanych dalej pracownikami w zakresie realizacji zamówienia w sposób wskazany w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jedn. Dz.U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. zm.).
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR”. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1. „Wykonanie dokumentacji technicznych na usuniecie nieprawidłowości zbiornika wodnego i grobli zbiornika w m. Cewków, gm. Stary Dzików”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji technicznych na usuniecie nieprawidłowości zbiornika wodnego i grobli zbiornika w m. Cewków, gm. Stary Dzików Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzuje Załącznik nr 1 do Formularza oferty – „Zakres rzeczowo-finansowy”
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.38.2026 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2. „Dokumentacja techniczna na usuniecie stwierdzonych nieprawidłowości związanych z nieodpowiednim stanem technicznym budowli piętrzącej jazu rozdzielczego na kanale Łeg-Klewiec w km 5+559 w m. Krawce, gm. Grebów, pow. tarnobrzeski”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji technicznej na usuniecie stwierdzonych nieprawidłowości związanych z nieodpowiednim stanem technicznym budowli piętrzącej jazu rozdzielczego na kanale Łeg-Klewiec w km 5+559 w m. Krawce, gm. Grebów, pow. tarnobrzeski Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzuje Załącznik nr 1 do Formularza oferty – „Zakres rzeczowo-finansowy”
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.38.2026 część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Cz. 3 „Opracowanie ekspertyzy technicznej oceniającej stan techniczny lewego wału przeciwpowodziowego rzeki Trześniówka w miejscach przejazdów przez lewy wał w km 9+794 oraz km 11+229 i prawego wału przeciwpowodziowego rzeki Trześniówka w miejscach przejazdów przez prawy wał w km 10+138 oraz w km 11+589 w m. Sobów, gm. Tarnobrzeg, powiat tarnobrzeski, woj. podkarpackie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie ekspertyzy technicznej oceniającej stan techniczny lewego wału przeciwpowodziowego rzeki Trześniówka w miejscach przejazdów przez lewy wał w km 9+794 oraz km 11+229 i prawego wału przeciwpowodziowego rzeki Trześniówka w miejscach przejazdów przez prawy wał w km 10+138 oraz w km 11+589 w m. Sobów, gm. Tarnobrzeg, powiat tarnobrzeski, woj. podkarpackie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia precyzuje Załącznik nr 1 do Formularza oferty – „Zakres rzeczowo-finansowy”
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.38.2026 część nr 3