2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie w meble wolnostojące lokali mieszkalnych i hostelowych znajdujących się w budynku przy ul. Ogrodowej 24 w Łodzi.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż mebli wolnostojących, w lokalach znajdujących się w budynku w Łodzi przy ul. Ogrodowej 24 w części mieszkalnej i hostelowej. 2. Przez określenie „meble” rozumie się meble wolnostojące dostarczone przez Wykonawcę, wykonane zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, przeznaczone do ustawienia w lokalach wskazanych w Umowie. 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w Załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: BZZ.261.8.2026.KR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 2. Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Kompletna oferta powinna zawierać: 1) Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ (...). 2) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach (...) – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 9 do SWZ (...). 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy) – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ (...). 4) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach (...) – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ (...). 5) Stosowne pełnomocnictwo (a) osób podpisujących ofertę (złożone elektronicznie oraz opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym), jeżeli oferta jest podpisywana przez pełnomocnika. 6) W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się (...). 7) Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. (...). 8) Dowód wniesienia wadium, wniesionego w postaci gwarancji/poręczenia (...). 4. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia („JEDZ”) i podmiotowe środki dowodowe składa, na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca którego oferta została najwyżej oceniona. 5. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy) następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie a) art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a)-h) ustawy Pzp; b) art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; 2) oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (...); 3) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,(...); 4) zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, (...); 5) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem; 6) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, (...). 6. W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 2 SWZ i podmiotowe środki dowodowe o których mowa w Rozdziale 6 punkt 3.2.1., 3.2.3.-3.2.6 SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu. (...). 7. Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle, 39143210 Esstische, 39121200 Tische, 39143310 Couchtische, 39173000 Lagerungseinheiten, 39143122 Kommoden, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143123 Nachttische, 39121100 Schreibtische, 39122000 Schränke und Bücherschränke
5. Los
Los: LOT-0001