2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bancaire diensten
Beschreibung: Deze Opdracht heeft betrekking op het volledig en integraal faciliteren van het betalingsverkeer van de RDW door een daartoe geschikte bancaire dienstverlener. De Opdracht omvat het realiseren van een moderne, veilige en toekomstbestendige betaalomgeving waarin alle inkomende en uitgaande geldstromen efficiënt, betrouwbaar en conform wet- en regelgeving worden verwerkt. De dienstverlener verzorgt onder meer de aansluiting op schatkistbankieren en biedt minimaal elf afzonderlijke bankrekeningen aan die noodzakelijk zijn voor de diverse financiële processen binnen de RDW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000