See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af massageordning for udvalgte afdelinger i Frederiksberg Kommune
Beschreibung: Frederiksberg Kommune udbyder hermed massageordning til Vej og Gartnerafdeling i offentligt udbud.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98333000 Massagedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 920