2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekspertyza hydrologiczna obszarów mokradłowych na terenie leśnictw Borowo i Ganty Nadleśnictwo Mrągowo
Beschreibung: 3.2 Przedmiot zamówienia obejmuje prace kameralne i terenowe, analizę uzyskanych wyników oraz opracowanie ekspertyzy hydrologicznej zawierającej koncepcję wraz z wytycznymi i rekomendacjami działań zwiększających retencyjność obszaru, służących utrzymaniu i poprawie funkcjonowania siedlisk hydrogenicznych. Celem ekspertyzy jest zaprojektowanie działań wspomagających lub inicjujących proces odtwarzania siedlisk hydrogenicznych poprzez poprawę warunków uwodnienia, w szczególności poprzez spowolnienie odpływu wód powierzchniowych oraz odpływu wody w warstwie wodonośnej gleby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I - Obszar nr 1,2: Leśnictwo Borowo, Obszar nr 3: Leśnictwo Ganty
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace kameralne i terenowe, analizę uzyskanych wyników oraz opracowanie ekspertyzy hydrologicznej zawierającej koncepcję wraz z wytycznymi i rekomendacjami działań zwiększających retencyjność obszaru, służących utrzymaniu i poprawie funkcjonowania siedlisk hydrogenicznych. Celem ekspertyzy jest zaprojektowanie działań wspomagających lub inicjujących proces odtwarzania siedlisk hydrogenicznych poprzez poprawę warunków uwodnienia, w szczególności poprzez spowolnienie odpływu wód powierzchniowych oraz odpływu wody w warstwie wodonośnej gleby.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II - Obszar nr 4: Leśnictwo Ganty