2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i wdrożenie systemu monitorowania i identyfikacji osób i obiektów z wykorzystaniem technologii RFID lub równoważnej wraz z integracją z systemami działającymi w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. w ramach zadania dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
Beschreibung: Dostawa, instalacja i wdrożenie systemu monitorowania i identyfikacji osób i obiektów z wykorzystaniem technologii RFID lub równoważnej wraz z integracją z systemami działającymi w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. w ramach zadania dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, MSB/PN/16/03/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w SWZ - dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie prowadzonego postępowania https://brodnowski.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/471350. Załącznik nr 1 do OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący zał. nr 2 do SWZ) - Plany obiektów MSB objętych przedmiotem zamówienia oraz poglądowe schematy lokalizacji urządzeń (Miejsc Typu A i B) – stanowi materiał zawierający informacje o charakterze poufnym podlegające ochronie ze względów bezpieczeństwa. Sposób dostępu do informacji poufnych został określony w paragrafie 29 SWZ. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez wykonawców wizji lokalnej. Odbycie wizji nie jest obowiązkowe, a jej nieodbycie nie powoduje skutku w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 p.z.p. Zamiar odbycia wizji lokalnej należy zgłosić w terminie do 14 maja 2025 r. za pośrednictwem Platformy Zakupowej.
Interne Kennung: Dostawa, instalacja i wdrożenie systemu monitorowania i identyfikacji osób i obiektów z wykorzystaniem technologii RFID lub równoważnej wraz z integracją z systemami działającymi w MSB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 72263000 Software-Implementierung, 51311000 Installation von Rundfunkgeräten, 51321000 Dienste für die Installation von Rundfunksendern, 72254100 Systemprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa, instalacja i wdrożenie systemu monitorowania i identyfikacji osób i obiektów z wykorzystaniem technologii RFID lub równoważnej wraz z integracją z systemami działającymi w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. w ramach zadania dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego