29963-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Möbel – Losse inrichting
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLosse inrichting
BeschreibungLevering van meubilair. De gemeente wil middels deze aanbesteding een overeenkomst afsluiten met als doel; passende oplossingen op het gebied van Meubilair eenvoudig kunnen afnemen met oog voor social return en duurzaamheid. .
Interne KennungPRJ 2200351
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1