299668-2025 - Planung
Niederlande – Dienstleistungen im pharmazeutischen Bereich – Groothandelsfunctie klinische apotheek (VUmc, AMC)
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groothandelsfunctie klinische apotheek (VUmc, AMC)
Beschreibung: Het doel van de Aanbestedende dienst is het selecteren en contracteren van één (1) partij die alge-meen verkrijgbare geneesmiddelen levert aan de betrokken apotheken. Indien mogelijk beoogt de aanbestedende dienst tevens een tweede partij te contracteren als back-up, die ingezet kan worden voor de waarborging van de continuïteit van de levering van algemeen verkrijgbare geneesmiddelen. Bij het wegvallen van de primaire Groothandel betreft de back-up groothandel ook de vervangende partij gedurende de initiële looptijd. X aantal orders
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85149000 Dienstleistungen im pharmazeutischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33690000 Varia