See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/139/25 DOSTAWA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH – 6 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń chłodniczych – 6 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 757951-2025
Interne Kennung: ZP/CZD/139/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 - Chłodziarka farmaceutyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Chłodziarka farmaceutyczna wraz z niezbędnym wyposażeniem, montażem, walidacją i przeglądami gwarancyjnymi. Minimalne parametry funkcjonalne i techniczne wymagane przez Zamawiającego zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 1 - Chłodziarka farmaceutyczna
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - Chłodziarko-zamrażarka farmaceutyczna mała
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa - chłodziarko-zamrażarka farmaceutyczna mała wraz z niezbędnym wyposażeniem, montażem, walidacją i przeglądami gwarancyjnymi. Minimalne parametry funkcjonalne i techniczne wymagane przez Zamawiającego zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 2 - Chłodziarko-zamrażarka farmaceutyczna mała
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 - Chłodziarko-zamrażarka farmaceutyczna duża
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Chłodziarko-zamrażarka farmaceutyczna duża wraz z niezbędnym wyposażeniem, montażem, walidacją i przeglądami gwarancyjnymi. Minimalne parametry funkcjonalne i techniczne wymagane przez Zamawiającego zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 3 - Chłodziarko-zamrażarka farmaceutyczna duża
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 - Zamrażarka farmaceutyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Zamrażarka farmaceutyczna wraz z niezbędnym wyposażeniem, montażem, walidacją i przeglądami gwarancyjnymi. Minimalne parametry funkcjonalne i techniczne wymagane przez Zamawiającego zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 4 - Zamrażarka farmaceutyczna
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 - Lodówka spożywcza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Lodówka spożywcza. Minimalne parametry funkcjonalne i techniczne wymagane przez Zamawiającego zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 5 - Lodówka spożywcza
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - Zamrażarka medyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Zamrażarka medyczna wraz z niezbędnym wyposażeniem, montażem, walidacją i przeglądami gwarancyjnymi. Minimalne parametry funkcjonalne i techniczne wymagane przez Zamawiającego zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 6 - Zamrażarka medyczna