29971-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – USŁUGA ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKANYCH Z TERENU GMINY TERESPOL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKANYCH Z TERENU GMINY TERESPOL
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych z terenu Gminy Terespol. 2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV): Główny przedmiot: 90500000 - Usługi związane z odpadami Dodatkowe przedmioty: 90513100- Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90511000- Usługi wywozu odpadów 90512000- Usługi transportu odpadów 90533000- Usługi gospodarki odpadami 3. Usługa polega na: 1) odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych, położonych na terenie Gminy Terespol, 2) wyposażeniu nieruchomości w worki, w ilości nie większej niż 2 worki, przy każdej wymianie służące do selektywnego zbierania odpadów następujących frakcji: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, popiół. 3) Utworzeniu, wyposażeniu i prowadzeniu dwóch stacjonarnych punktów selektywnej zbiórki odpadów na terenie gminy Terespol ( PSZOK ). 4. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 5. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. 2025 r. poz. 277 z późn. zm.) obejmują następujące rodzaje czynności: załadunku odpadów. 6. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 8. Wykonawca będzie zobowiązany nie później niż w terminie rozpoczęcia realizacji usług odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Terespol, posiadać umowę ubezpieczenia, ustanawiającą ochronę od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej w okresie realizacji zamówienia, z tym zastrzeżeniem, że suma ubezpieczenia nie będzie mogła być niższa niż kwota brutto 400 000,00 zł, a suma gwarancyjna nie może być niższa niż 100% tej kwoty. Polisa lub inny dokument potwierdzający ubezpieczenie może obejmować cały okres realizacji zamówienia lub krótszy, pod warunkiem dostarczenia jej kopii na kolejny okres ubezpieczenia w czasie, na który zostanie zawarta umowa. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w rozdz. IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung764044-2025
Interne KennungI-OŚ.7031.2.2025.EZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001