299718-2026 - Ergebnis
Polen – Ultraschallanlage – DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE APARATU USG
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE APARATU USG
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie aparatu USG do wykonywania badań w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm., dalej „PZP”). ”). Ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 PZP wyznacza termin składania ofert krótszy. Sytuacja spowodowana jest długim terminem realizacji przedmiotowego zamówienia. W związku z powyższym istnieje ryzyko utraty środków finansowych przyznanych z UE spowodowanym niewykorzystaniem ich w terminie określonym w projekcie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenbRAK