2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie zwembadmaterialen
Beschreibung: Zie bijgaand document. € 320000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Fictief perceel
Beschreibung: De uit te voeren opdracht bestaat uit één perceel. Echter maakt de uitvoering van de opdracht geen deel uit van deze aankondiging van vrijwillige transparantie.
Interne Kennung: 1