299757-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Zakup wraz z dostawą obłożeń i odzieży jednorazowego użytku z podziałem na 21 części dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą obłożeń i odzieży jednorazowego użytku z podziałem na 21 części dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 43065-2026
Interne Kennung: ZM 2/230/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: 11.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Beschreibung: Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: 21.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 21