See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udržitelný rozvoj ekonomicko-provozního systému ČVUT 2024-2027 (EPS)
Beschreibung: Poskytování služeb pro zajištění udržitelného rozvoje, pozáručních servisních služeb a služeb pro zajištění provozu funkcionalit nadstavbových Speciálních ekonomicko-provozních aplikací ČVUT zahrnujících všechny fakulty a součásti. Rozsah funkcionalit je předmětem specifikace zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 781072-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Udržitelný rozvoj ekonomicko-provozního systému ČVUT 2024-2027 (EPS)