See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 629175-2025
Interne Kennung: CP-24-1353/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: część nr 12; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Wprowadzenie do genetyki klinicznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: część nr 13; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna; Tytuł kursu: Wrodzone wady metabolizmu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Beschreibung: część nr 18; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Metody laboratoryjnej diagnostyki genetycznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20
Beschreibung: część nr 20; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Wrodzone wady metabolizmu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 20
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28
Beschreibung: część nr 28; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie medycyny pracy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29
Beschreibung: część nr 29; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Medycyna pracy I - część higieniczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30
Beschreibung: część nr 30; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Medycyna pracy II - część kliniczna; Forma realizacji kursu: online lub hybryda
Interne Kennung: część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31
Beschreibung: część nr 31; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Medycyna pracy I – część higieniczna- kurs podstawowy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: część nr 32
Beschreibung: część nr 32; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Medycyna pracy II – część kliniczna i szczepienia ochronne - kurs podstawowy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: część nr 33
Beschreibung: część nr 33; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Diagnostyka pylic ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowej klasyfikacji radiologicznej pylic (ILO); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: część nr 34
Beschreibung: część nr 34; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Zasady orzekania o predyspozycjach zdrowotnych do pracy w narażeniu na czynniki drażniące i uczulające skórę oraz diagnostyki, orzecznictwa i profilaktyki chorób zawodowych skóry; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35
Beschreibung: część nr 35; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Ostre zatrucia w praktyce lekarza medycyny pracy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: część nr 36
Beschreibung: część nr 36; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Zasady przeprowadzania badań lekarskich kandydatów na kierowców oraz orzecznictwa o predyspozycjach zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: część nr 37
Beschreibung: część nr 37; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Zasady przeprowadzania badań lekarskich kandydatów na kierowców oraz orzecznictwa o predyspozycjach zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy; Forma realizacji kursu: hybryda
Interne Kennung: część nr 37
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42
Beschreibung: część nr 42; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Medycyna i higiena pracy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: część nr 43
Beschreibung: część nr 43; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Medycyna pracy (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 43
Los: LOT-0072
Titel: część nr 72
Beschreibung: część nr 72; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób dorosłych z chorobami układu krążenia; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 72
Los: LOT-0073
Titel: część nr 73
Beschreibung: część nr 73; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób dorosłych z chorobami układu krążenia; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 73
Los: LOT-0074
Titel: część nr 74
Beschreibung: część nr 74; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób dorosłych z chorobami układu oddechowego; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 74
Los: LOT-0075
Titel: część nr 75
Beschreibung: część nr 75; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób dorosłych z chorobami układu oddechowego; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 75
Los: LOT-0076
Titel: część nr 76
Beschreibung: część nr 76; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób z chorobami reumatycznymi; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 76
Los: LOT-0077
Titel: część nr 77
Beschreibung: część nr 77; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób z chorobami reumatycznymi; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 77
Los: LOT-0078
Titel: część nr 78
Beschreibung: część nr 78; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób z chorobami metabolicznymi kości / Rehabilitacja osób z chorobami metabolicznymi; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 78
Los: LOT-0079
Titel: część nr 79
Beschreibung: część nr 79; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób z chorobami metabolicznymi kości / Rehabilitacja osób z chorobami metabolicznymi; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 79
Los: LOT-0080
Titel: część nr 80
Beschreibung: część nr 80; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób z chorobami onkologicznymi; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 80
Los: LOT-0081
Titel: część nr 81
Beschreibung: część nr 81; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób starszych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 81
Los: LOT-0082
Titel: część nr 82
Beschreibung: część nr 82; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa w rehabilitacji; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 82
Los: LOT-0084
Titel: część nr 84
Beschreibung: część nr 84; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja onkologiczna z elementami medycyny paliatywnej osób z chorobą nowotworową; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 84
Los: LOT-0136
Titel: część nr 136
Beschreibung: część nr 136; Nazwa specjalizacji: Medycyna paliatywna; Tytuł kursu: Postępowanie objawowe w medycynie paliatywnej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 136
Los: LOT-0138
Titel: część nr 138
Beschreibung: część nr 138; Nazwa specjalizacji: Medycyna paliatywna; Tytuł kursu: Integracja onkologii i opieki paliatywnej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 138
Los: LOT-0140
Titel: część nr 140
Beschreibung: część nr 140; Nazwa specjalizacji: Medycyna paliatywna; Tytuł kursu: Jakość życia i jakość opieki paliatywnej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 140
Los: LOT-0151
Titel: część nr 151
Beschreibung: część nr 151; Nazwa specjalizacji: Neonatologia ; Tytuł kursu: Postępy w neonatologii - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 151
Los: LOT-0176
Titel: część nr 176
Beschreibung: część nr 176; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Podstawy toksykologii przemysłowej i środowiskowej z uwzględnieniem chorób nowotworowych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 176
Los: LOT-0199
Titel: część nr 199
Beschreibung: część nr 199; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Mukowiscydoza i postępowanie u chorych zależnych od technologii medycznych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 199
Los: LOT-0200
Titel: część nr 200
Beschreibung: część nr 200; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Mukowiscydoza; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 200
Los: LOT-0216
Titel: część nr 216
Beschreibung: część nr 216; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Wrodzone wady metabolizmu o typie intoksykacji; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 216
Los: LOT-0219
Titel: część nr 219
Beschreibung: część nr 219; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Postępy w pediatrii metabolicznej - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 219