299800-2026 - Wettbewerb
Belgien – Fertigmahlzeiten – Raamovereenkomst - Levering van warme maaltijden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst - Levering van warme maaltijden
BeschreibungRaamovereenkomst - Levering van warme maaltijden
Interne KennungPPP249-41/6051/2026/043
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelWarme maaltijden geleverd aan het dienstencentrum
BeschreibungVoorwerp van deze leveringen: het leveren van warme soep, een warme hoofdschotel en dessert in het lokaal dienstencentrum Den Dries te Wellen op dinsdag voor 11u00. In het lokaal dienstencentrum kunnen mensen met een verhoogde zorgbehoefte (senioren, mensen met mentale of fysieke beperking, sociaal zwakkeren, mensen met psychische problematiek, enz.) iedere dinsdag langskomen voor het nuttigen van een maaltijd. Het aantal deelnemers varieert en wordt geschat op 60 participanten per eetmoment.
Interne Kennung2026/043_1
LosLOT-0002
TitelMaaltijden aan huis geleverd (warm en koud)
BeschreibungVoorwerp van deze leveringen: 1. Het leveren van warme soep, een warme hoofdschotel en dessert aan zorgbehoevende inwoners van de gemeente Wellen op week- en zaterdagen voor 12u30. 2. Het leveren van koude soep, koude hoofdschotel en dessert dat opgewarmd kan worden, aan zorgbehoevende inwoners van de gemeente Wellen op week- en zaterdagen voor 12u30. De opdracht betreft de bereiding, verpakking en levering aan en in huis van individueel verpakte verse bereide warme en koude maaltijden, voor de inwoners van de gemeente Wellen. Op zon- en feestdagen worden geen maaltijden aangeboden. Gebruikers krijgen wel de mogelijkheid om een gekoelde maaltijd te bestellen om zelf op te warmen door de gebruikers op zon- en feestdagen. Bij de start van de opdracht dient geleverd te worden aan en in huis bij zorgbehoevende gebruikers die wonen in de gemeente Wellen. Het aantal genuttigde maaltijden varieert waardoor het OCMW geen precieze aantallen kan meedelen echter schat men dat er tussen de 750 en 800 maaltijden per maand thuis genuttigd worden.
Interne Kennung2026/043_2