299827-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Gasfernleitungen – EGT 624 Horkovodní propoj HV Praha, PPC 2,3 a EMĚ 1, EGT 625 Horkovodní propoj HV Mělník, PPC 2,3 a EMĚ 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEGT 624 Horkovodní propoj HV Praha, PPC 2,3 a EMĚ 1, EGT 625 Horkovodní propoj HV Mělník, PPC 2,3 a EMĚ 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je navržení a vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby a realizační dokumentace, v souladu s ní provedení stavebních prací, a dále dodání, nainstalování, vyzkoušení a uvedení do provozu nového potrubí horkovodního propoje a propojení nových zdrojů PPC 2 a 3 se stávajícím horkovodem Praha a stávajícím horkovodem Mělník, prokázání garantovaných parametrů a provedení dalších stavebních a jiných souvisejících prací včetně dodání příslušené provozní dokumentace, a to v rozsahu dle Smlouvy a jejích příloh, zejména přílohy 1 - Technická specifikace Objednatele, části 4 této Zadávací dokumentace.
Interne KennungN006/26/V00012355
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
5. Los
LosLOT-0001