See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud aan toegangscontrole installaties FB locaties Amsterdam
Beschreibung: De opdracht betreft het preventief en correctief onderhoud op de installatie voor toegangscontrole op basis van het CardAccess-systeem van de Gemeente Amsterdam. Het toegangscontrolesysteem omvat nu 33 locaties met meer dan 600 deuren. Naast het onderhoud wil de Gemeente ook afspraken maken met Inschrijver over klein bijkomend werk. De Gemeente is voornemens om voor deze opdracht een Overeenkomst te sluiten met 1 Ondernemer, voor de duur van vier (4) jaar. Gemeente heeft de mogelijkheid de opdracht eenzijdig twee (2) keer te verlengen met één (1) jaar.
Interne Kennung: AFI-2024-0551
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000