2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanager nieuwbouw MKC de Schakel Hoogvliet
Beschreibung: De Stichting Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs (hierna: RVKO) wenst door middel van onderhavige procedure een projectmanager te selecteren voor het managen van het project ‘nieuwbouw MKC De Schakel te Hoogvliet, Rotterdam’. De projectmanager is verantwoordelijk voor het managen van het project van beoordeling inschrijvingen integraal ontwerpteam t/m oplevering en nazorg van het project. Het ontwerp wordt integraal uitgewerkt door het ontwerpteam tot en met het technisch ontwerp en bestek. Op basis van deze stukken zal een aannemer worden geselecteerd voor de realisatie van het project (traditioneel, UAV-2012). 2.624 m2 BVO
Interne Kennung: P76
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Stichting Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs (hierna: RVKO) wenst door middel van onderhavige procedure een projectmanager te selecteren voor het managen van het project ‘vervangende nieuwbouw voor basisschool De Schakel te Hoogvliet, Rotterdam’. 2.624 m2 BVO
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen