See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integratie en configuratie van een Parkeerreservatie Systeem
Beschreibung: VRT wil een overeenkomst afsluiten voor de aankoop van een parkeerreservatie systeem dat het mobiliteits-en parkeerbeleid van VRT optimaal ondersteunt. Het gaat hier om de benodigde software, professionele diensten voor de ondersteuning en het onderhoud van dit systeem. Het is belangrijk dat dit systeem VRT-parkeerplaatsen flexibel en efficiënt beheert en optimaal de beschikbare parkeerplaatsen benut. Aangezien het aantal reserveerbare plaatsen beperkt is, moet de oplossing rekening houden met diverse behoeften binnen de complexe VRT-organisatie rond reservatie van parkeerplaatsen: VIP, gasten, shiftwerkers, personen met beperkte mobiliteit, productievoertuigen, etc. Een goede begeleiding van medewerkers om het systeem zo goed mogelijk te gebruiken moet bijdragen tot de naleving van bepaalde regels en richtlijnen. Integraties met bestaande systemen, onder andere met Active Directory en een toegangscontrolesysteem, moeten mogelijk zijn. Het systeem moet beschikbaar zijn via een mobiele applicatie en een web platform
Interne Kennung: 2025/OO/550
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: VRT wil een overeenkomst afsluiten voor de aankoop van een parkeerreservatie systeem dat het mobiliteits-en parkeerbeleid van VRT optimaal ondersteunt. Het gaat hier om de benodigde software, professionele diensten voor de ondersteuning en het onderhoud van dit systeem. Het is belangrijk dat dit systeem VRT-parkeerplaatsen flexibel en efficiënt beheert en optimaal de beschikbare parkeerplaatsen benut. Aangezien het aantal reserveerbare plaatsen beperkt is, moet de oplossing rekening houden met diverse behoeften binnen de complexe VRT-organisatie rond reservatie van parkeerplaatsen: VIP, gasten, shiftwerkers, personen met beperkte mobiliteit, productievoertuigen, etc. Een goede begeleiding van medewerkers om het systeem zo goed mogelijk te gebruiken moet bijdragen tot de naleving van bepaalde regels en richtlijnen. Integraties met bestaande systemen, onder andere met Active Directory en een toegangscontrolesysteem, moeten mogelijk zijn. Het systeem moet beschikbaar zijn via een mobiele applicatie en een web platform Verwachte Diensten VRT vraagt de uitvoerder om samen met de VRT het concept verder uit te werken. Vervolgens zorgt de uitvoerder voor de fysieke installatie van de goederen, de oplevering en de configuratie en integratie van de bijhorende software zodat deze klaar zijn voor gebruik. Naast de oplevering van het parkeerbeheer applicatie oplossing biedt de inschrijver dienstverlening op afroep aan om deze omgeving te onderhouden en indien nodig te wijzigen na oplevering. Deze overheidsopdracht heeft tot doel om een geïntegreerd modulair ontwerp voor te stellen, waarbij gebruik wordt gemaakt van hedendaagse bewezen en toekomstgerichte technologie.
Interne Kennung: 1