29988-2025 - Ergebnis
Polen – Bankdienstleistungen – Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego w wysokości 3400000,00 zł
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego w wysokości 3400000,00 zł
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego, nieodnawialnego w walucie polskiej do wysokości 3400000,00 zł, słownie (trzy miliony czterysta tysięcy złotych 00/100) przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Pniewy w 2024 r. Kredyt zostanie zaciągnięty na okres 10 lat z uwzględnieniem karencji w spłacie kapitału do 31 marca 2025 r. Zamawiający zobowiązuje się do ostatecznej spłaty wykorzystanego kredytu do dnia 31 grudnia 2034 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 702366-2024
Interne Kennung: In.271.34.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione koniecznością pokrycia planowanego deficytu budżetu Gminy Pniewy na 2024 r. realizując zamówienie na udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu w 2024 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego, nieodnawialnego w walucie polskiej do wysokości 3400000,00 zł, słownie: (trzy miliony czterysta tysięcy złotych 00/100), przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Pniewy w 2024 roku. Kredyt zostanie zaciągnięty na okres 10 lat z uwzględnieniem karencji w spłacie kapitału do 31 marca 2025 r. Zamawiający zobowiązuje się do ostatecznej spłaty wykorzystanego kredytu do dnia 31 grudnia 2034 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.