See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één ondernemer per perceel voor huur, plaatsing en onderhoud van kerstverlichting in het centrum van Aarschot en van Rillaar, en in de deelgemeenten
Beschreibung: De opdracht betreft de huur, plaatsing en onderhoud van kerstverlichting en kerstornamenten in het centrum van Aarschot en van Rillaar, alsook in de deelgemeenten. De verlichtingselementen moeten het straatbeeld tijdens de kerstperiode mooi aankleden en dienen goed zichtbaar te zijn, zowel overdag (als de verlichting uitgeschakeld is) alsook ’s avonds. De opdracht bestaat uit: - Het huren van kerstverlichting en kerstornamenten voor de eindejaarsperiodes 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029 en 2029-2030, met gebruik van de bestaande kabels over de straten; - Het plaatsen, aankoppelen, afkoppelen en demonteren van de kerstverlichting en de kerstornamenten; - Het onderhoud van de kerstverlichting en de kerstornamenten; - Het voorzien van de nodige aansluitingen en koppelingen voor elektriciteit naar de bestaande evenementenkasten in de stad; - Het voorzien van de nodige aansluitingen en batterijen voor zonne-energie in de deelgemeenten. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: - Perceel 1: Huur, plaatsing en onderhoud van kerstverlichting en kerstornamenten op elektriciteit in centrum Aarschot en centrum Rillaar; - Perceel 2: Huur, plaatsing en onderhoud van kerstverlichting en kerstornamenten op zonne-energie in deelgemeenten: Ourodenberg, Gelrode, Gijmel, Langdorp en Wolfsdonk.
Interne Kennung: PPP02J-1581/6120/2026/026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huur, plaatsing en onderhoud van kerstverlichting en kerstornamenten op elektriciteit in centrum Aarschot en centrum Rillaar
Beschreibung: Huur, plaatsing en onderhoud van kerstverlichting en kerstornamenten op elektriciteit in centrum Aarschot en centrum Rillaar
Interne Kennung: 2026/026_1
Los: LOT-0002
Titel: Huur, plaatsing en onderhoud van kerstverlichting en kerstornamenten op zonne-energie in deelgemeenten: Ourodenberg, Gelrode, Gijmel, Langdorp en Wolfsdonk
Beschreibung: Huur, plaatsing en onderhoud van kerstverlichting en kerstornamenten op zonne-energie in deelgemeenten: Ourodenberg, Gelrode, Gijmel, Langdorp en Wolfsdonk
Interne Kennung: 2026/026 2_2