2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nemocničního informačního systému pro DPN Opařany
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka řešení nemocničního informačního systému (NIS) pro Dětskou psychiatrickou nemocnici Opařany vč. souvisejících služeb v rámci realizace projektu „eHealth Dětská psychiatrická nemocnice Opařany“ (reg. č.: CZ.06.01.01/00/23_079/0006424) spolufinancovaného prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), výzvy č. 79 „eHealth – SC 1.1 (PR)“. Předmětem plnění veřejné zakázky je upgrade stávajícího nemocničního informačního systému zadavatele na novou verzi a rozšíření NIS o funkcionality popsané podrobněji v zadávací dokumentaci. Předmětem plnění je také dodávka transakčního portálového řešení sloužícího jako rozhraní pro komunikaci externích uživatelů s interním prostředím organizace a zavedení elektronické zdravotnické dokumentace vč. dodávky řešení důvěryhodného elektronického archivu zdravotnické dokumentace. Dodavatelé jsou oprávněni nabídnout zadavateli rovněž nové řešení (nespočívající v upgrade stávajícího řešení) plně pokrývající všechny stávající funkcionality NIS vč. jeho integrací. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele, migrace dat ze stávajícího řešení NIS a integrace dodaného řešení na stávající IS, ověření funkčnosti a akceptační testování a zaškolení zaměstnanců (vč. IT administrátorů) zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční a pozáruční servis a podpora dodaného SW řešení, rozvojové práce (na vyžádání zadavatele) a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: DPNO-eHealth
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel uvedl ve Smlouvě o poskytování služeb provozní podpory inflační doložku, na základě které bude možné po uplynutí poskytování standardní záruční podpory vyrovnat zvýšené finanční náklady na straně vybraného dodavatele spojené s vývojem cenové hladiny na trhu v čase. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita, a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.