2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vývoj Aplikace Registrace
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je vývoj, dodávka a implementace informačního systému Aplikace registrace („AR“ nebo „Systém”), jakožto centrálního nástroje pro vznik a správu uživatelských identit a registrací k různým službám a poskytnutí dalších plnění, které jsou výslovně uvedeny v Technické specifikaci (Příloha č. 6 Zadávací dokumentace) a ve Smluvní dokumentaci. Předmět Veřejné zakázky bude spočívat ve vývoji a dodávce AR včetně provedení implementační analýzy, instalaci a implementaci AR, její integraci s IT prostředím Zadavatele, migraci dat, provedení pilotního provozu, provedení školení uživatelů AR a jejích administrátorů a dalších služeb nezbytných pro řádnou realizaci dodávky AR a jejího uvedení do plného provozu. Detailní specifikace těchto služeb je uvedena v Příloze č. 6 této Zadávací dokumentace – Technická specifikace a v Příloze č. 7 Zadávací dokumentace – Smlouva o implementaci. Součástí předmětu Veřejné zakázky jsou i služby následné podpory provozu, údržby a rozvoje AR. Detailní specifikace těchto služeb včetně součinnosti při ukončení je uvedena v Příloze č. 6 Zadávací dokumentace – Technická specifikace a v Příloze č. 8 Zadávací dokumentace – Servisní smlouva. Nedílnou součástí Smluvní dokumentace je Metodika Objednatele, která bude následně tvořit Přílohu č. 9 ke Smlouvě o implementaci a Přílohu č. 10 Servisní smlouvy („Metodika“). Závazné znění Metodiky ke smlouvám tvoří Přílohu č. 9 Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Vývoj Aplikace Registrace
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÁ ZMĚNA DODAVATELE Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy na plnění předmětu Veřejné zakázky, a to v případě, že dojde k ukončení Smlouvy o implementaci jiným způsobem než řádným splněním, a to nejpozději do zahájení dodávky a Implementace Systému do IT prostředí Zadavatele. Více informací viz ZD. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU a) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ v čl. 4.2 Servisní smlouvy vyhradil právo změny závazku ze Servisní smlouvy v podobě úpravy ceny Paušálních služeb. Vybraný dodavatel bude za podmínek uvedených v Servisní smlouvě a v Metodice oprávněn s účinností od začátku 9. kvartálu od ukončení Hypercare dle Implementační smlouvy Cenu paušálních služeb vždy jednou ročně zvyšovat způsobem stanoveným v Servisní smlouvě a v Metodice, a to na základě zvýšení pracnosti Paušálních služeb z důvodu rozšíření Systému na základě rozvoje. b) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ v čl. 8.1 Servisní smlouvy vyhradil právo změny závazku ze Servisní smlouvy v podobě prodloužení doby trvání Servisní smlouvy o 3 (tři) měsíce v případě, že nebude mít v době 3 měsíců před uplynutím doby trvání Servisní smlouvy zajištěnu další podporu provozu Systému. Více informací viz ZD.