2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu porządku i czystości na powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych nieruch. Skarbu Państwa zabudowanych i niezabudowanych i w pomieszczeniach biurowych – siedziba ZMSP
Beschreibung: Wykaz nieruchomości wraz z powierzchniami budynków oraz terenów, na których realizowane będą usługi, o których mowa w pkt 5.1 stanowi - załącznik nr 1 do OPZ 5.3 Szczegółowy zakres czynności i obowiązków Wykonawcy związanych ze świadczeniem usługi objętych przedmiotem Umowy określają załączniki do OPZ: 5.3.1 załącznik nr 2 odnoszący się do budynków mieszkalnych i terenów zewnętrznych przy budynkach mieszkalnych, 5.3.2 załącznik nr 3, odnoszący się do budynku biurowego (siedziba Zamawiającego) 5.3.3 załącznik nr 4, odnoszący się do terenów zewnętrznych przy budynkach z lokalami użytkowymi, 5.3.4 załącznik nr 5, odnoszący się do hal garażowych i budynków garaży wolnostojących oraz terenów zewnętrznych przy budynkach garaży wolnostojących, 5.3.5 załącznik nr 6, odnoszący się do pozostałych terenów - innych terenów do sprzątania, 5.3.6 załącznik nr 7, odnoszący się do terenów do sprzątania z sześcioma koszeniami, 5.3.7 załącznik nr 8, odnoszący się do terenów do sprzątania z pięcioma koszeniami, 5.3.8 załącznik nr 9, odnoszący się do terenów do sprzątania raz w miesiącu z trzema koszeniami. 5.3.9 załącznik nr 10, odnoszący się do Protokoły odbioru od A do J.
Vorherige Bekanntmachung: 686857-2025
Interne Kennung: WNP-031/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usługi polegającej na utrzymaniu porządku i czystości na powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych nieruchomości Skarbu Państwa zabudowanych i niezabudowanych oraz w siedzibie ZMSP, a także wykonania usługi związanej z koszeniem trawy wraz z jej grabieniem, wywozem i utylizacją na terenach gospodarowanych przez Zarząd Mienia Skarbu Państwa.
Beschreibung: Wykonanie usługi polegającej na utrzymaniu porządku i czystości na powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych nieruchomości Skarbu Państwa zabudowanych i niezabudowanych oraz w siedzibie ZMSP, a także wykonania usługi związanej z koszeniem trawy wraz z jej grabieniem, wywozem i utylizacją na terenach gospodarowanych przez Zarząd Mienia Skarbu Państwa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 90911300 Fensterreinigung