2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi sprzątania budynku Wydziału Fizyki UW (CeNT II) Etap I i Etap II”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości budynku Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego położonego w Warszawie przy ul. Pasteura 5. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części: 1) część I – sprzątanie budynku i jego otoczenia; 2) część II – mycie elewacji, konstrukcji stalowych i szybów windowych.
Interne Kennung: POUZ-361/347/2025/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I – sprzątanie budynku i jego otoczenia;
Beschreibung: Przedmiot zamówienia – część I obejmuje między innymi sprzątanie sal seminaryjnych, wykładowych i dydaktycznych, pracowni komputerowych, holi i ciągów komunikacyjnych, garażu podziemnego wewnątrz budynku oraz przyległego do budynku terenu zewnętrznego oraz mycie powierzchni szklanych z poziomu kondygnacji i poziomu terenu oraz dostarczanie i wymianę mat na nowe w wejściach do budynku.
Interne Kennung: POUZ-361/347/2025/DZP I
Los: LOT-0002
Titel: Część II mycie elewacji, konstrukcji stalowych i szybów windowych.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia – część II obejmuje między innymi prace związane z utrzymaniem czystości elewacji budynku i konstrukcji stalowych wewnętrznych klatek schodowych i szybów windowych przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami wymaganymi przez obowiązujące prawo i przy użyciu wody zdemineralizowanej i środków czystości Wykonawcy
Interne Kennung: POUZ-361/347/2025/DZP cz. II