See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA INFRASTRUKTURY IT (...) INWESTYCJA D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA"
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA INFRASTRUKTURY IT SZPITALA W RAMACH PROJEKTU PN.: "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" - INWESTYCJIA D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA"
Interne Kennung: ZP/44/WR/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA INFRASTRUKTURY IT SZPITALA
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA INFRASTRUKTURY IT SZPITALA W RAMACH PROJEKTU PN.: "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" - INWESTYCJIA D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA
Interne Kennung: WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA INFRASTRUKTURY IT SZPITALA