See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości na potrzeby WSzW sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę środków czystości na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o. . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowa ilość zawarta jest w formularzu cenowym oraz projekcie umowy – stanowiących załączniki do SWZ. Wymienione w załącznikach wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia, niespełnienie ich skutkować będzie odrzuceniem oferty.
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 39813000 Scheuerpasten und -pulver, 39831200 Detergenzien, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren, 39224200 Bürsten, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 39832000 Geschirrspülmittel, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zakup i dostawa środków czystości wyartykułowanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia - zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ Formularzem Cenowym
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025-Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025-Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025-Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 39813000 Scheuerpasten und -pulver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831200 Detergenzien, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025-Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025-Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 39224200 Bürsten
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025-Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025-Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 39832000 Geschirrspülmittel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: DZPU.2632.69.2025-Pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen