2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audio visuele middelen
Beschreibung: zie documentatie Zie documentatie
Interne Kennung: Proejct 1355
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Geen bijzonderheden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding Audio visuele middelen en Aanverwante diensten
Beschreibung: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van Audio visuele middelen en Aanverwante diensten gedurende een initiële periode van 5 jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 2 keer 1 jaar. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een initiële opdrachtwaarde van € 210,000,00 en een maximale waarde van € 350.000,00.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen bijzonderheden