See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 614464-2024
Interne Kennung: CP-24-1457/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: Część nr: 3; Nazwa specjalizacji: Chirurgia dziecięca; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji z chirurgii dziecięcej/Podstawy chirurgii; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: Część nr: 8; Nazwa specjalizacji: Choroby wewnętrzne; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: Część nr: 10; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Wprowadzenie do genetyki klinicznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: Część nr: 11; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna; Tytuł kursu: Wrodzone wady metabolizmu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: Część nr: 14; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Onkogenetyka - nowotwory dziedziczne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: Część nr: 15; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Onkogenetyka - białaczki i guzy lite; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: Część nr: 16; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Diagnostyka prenatalna wad rozwojowych i chorób o podłożu genetycznym; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: Część nr: 17; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Problemy psychologiczne i rehabilitacja w przypadkach chorób uwarunkowanych genetycznie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30
Beschreibung: Część nr: 30; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Zasady orzekania o predyspozycjach zdrowotnych do pracy w narażeniu na hałas i nadmierny wysiłek głosu oraz diagnostyki, orzecznictwa i profilaktyki chorób zawodowych narządu słuchu i narządu głosu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 30
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35
Beschreibung: Część nr: 35; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Ultrasonografia w stanach nagłych; Forma realizacji kursu: stacjonarny
Interne Kennung: część nr 35
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38
Beschreibung: Część nr: 38; Nazwa specjalizacji: Radiologia i diagnostyka obrazowa; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób jamy brzusznej ; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39
Beschreibung: Część nr: 39; Nazwa specjalizacji: Radiologia i diagnostyka obrazowa; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40
Beschreibung: Część nr: 40; Nazwa specjalizacji: Radiologia i diagnostyka obrazowa; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 40
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42
Beschreibung: Część nr: 42; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Diagnostyka kliniczna w rehabilitacji – część II; Forma realizacji kursu: stacjonarny
Interne Kennung: część nr 42
Los: LOT-0071
Titel: część nr 71
Beschreibung: Część nr: 71; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Nadwrażliwość na pokarmy oraz dodatki do żywności; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 71
Los: LOT-0072
Titel: część nr 72
Beschreibung: Część nr: 72; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Alergia na leki i pokarmy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 72
Los: LOT-0078
Titel: część nr 78
Beschreibung: Część nr: 78; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Patofizjologia układu oddechowego i krążenia; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 78
Los: LOT-0082
Titel: część nr 82
Beschreibung: Część nr: 82; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 82
Los: LOT-0083
Titel: część nr 83
Beschreibung: Część nr: 83; Nazwa specjalizacji: Chirurgia naczyniowa; Tytuł kursu: Zagadnienia hemostazy, trombogenezy, leczenie fibrynolityczne, przeciwpłytkowe i przeciwzakrzepowe. Problemy onkologiczne w chirurgii naczyniowej/Zagadnienia hemostazy i koagulopatii, leczenie fibrynolityczne, przeciwpłytkowe i przeciwzakrzepowe; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 83
Los: LOT-0084
Titel: część nr 84
Beschreibung: Część nr: 84; Nazwa specjalizacji: Chirurgia plastyczna; Tytuł kursu: Chirurgia twarzowo-czaszkowa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 84
Los: LOT-0085
Titel: część nr 85
Beschreibung: Część nr: 85; Nazwa specjalizacji: Chirurgia plastyczna; Tytuł kursu: Chirurgia twarzowo-czaszkowa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 85
Los: LOT-0097
Titel: część nr 97
Beschreibung: Część nr: 97; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Rehabilitacja pneumonologiczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 97
Los: LOT-0098
Titel: część nr 98
Beschreibung: Część nr: 98; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Leczenie uzależnienia od tytoniu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 98
Los: LOT-0099
Titel: część nr 99
Beschreibung: Część nr: 99; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zakażenia układu oddechowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 99
Los: LOT-0100
Titel: część nr 100
Beschreibung: Część nr: 100; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zaburzenia immunologiczne w pneumonologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 100
Los: LOT-0105
Titel: część nr 105
Beschreibung: Część nr: 105; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii - postępy w leczeniu choroby niedokrwiennej serca z uwzględnieniem nowoczesnej chirurgii wieńcowej, w tym małoinwazyjnej oraz roli kardiologa i kardiochirurga HEART TEAM w rewaskularyzacji serca z uwzględnieniem pozawałowego uszkodzenia serca/Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii; Forma realizacji kursu: stacjonarny
Interne Kennung: część nr 105
Los: LOT-0106
Titel: część nr 106
Beschreibung: Część nr: 106; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Postępy we współczesnej torakochirurgii; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 106
Los: LOT-0109
Titel: część nr 109
Beschreibung: Część nr: 109; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Zabiegi rekonstrukcyjne zastawki aortalnej, mitralnej i trójdzielnej, w tym metodami małoinwazyjnymi; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 109
Los: LOT-0110
Titel: część nr 110
Beschreibung: Część nr: 110; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Tętniaki aorty, zabiegi oszczędzające zastawkę aortalną, stentgrafty aortalne i zabiegi hybrydowe; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 110
Los: LOT-0111
Titel: część nr 111
Beschreibung: Część nr: 111; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Metody leczenia niewydolności serca - krótko- i długoterminowe mechaniczne wspomaganie serca. Wskazania i wyniki leczenia; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 111
Los: LOT-0112
Titel: część nr 112
Beschreibung: Część nr: 112; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Postępy w diagnostyce obrazowej chorób serca, płuc i naczyń; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 112
Los: LOT-0113
Titel: część nr 113
Beschreibung: Część nr: 113; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Leczenie zaburzeń rytmu – rola i możliwości kardiochirurga oraz elektrofizjologa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 113
Los: LOT-0114
Titel: część nr 114
Beschreibung: Część nr: 114; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Diagnostyka i postępowanie w ostrym niedokrwieniu kończyn. Diagnostyka i postępowanie w obrażeniach tętnic i żył; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 114
Los: LOT-0115
Titel: część nr 115
Beschreibung: Część nr: 115; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Diagnostyka i leczenie chorób aorty; Forma realizacji kursu: stacjonarny
Interne Kennung: część nr 115
Los: LOT-0116
Titel: część nr 116
Beschreibung: Część nr: 116; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Organizacja pracy oddziału kardiochirurgii, kontraktowanie świadczeń, wybrane zagadnienia analizy koszt-efektywność, przydatność krajowego rejestru operacji kardiochirurgicznych KROK w ocenie jakości świadczeń i ich monitorowaniu/Organizacja pracy oddziału kardiochirurgii; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 116
Los: LOT-0135
Titel: część nr 135
Beschreibung: Część nr: 135; Nazwa specjalizacji: Neonatologia ; Tytuł kursu: Postępy w neonatologii - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 135
Los: LOT-0136
Titel: część nr 136
Beschreibung: Część nr: 136; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Metody wspomagania oddychania u noworodków – kurs podstawowy. Metody wspomagania oddechu u noworodka.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 136
Los: LOT-0137
Titel: część nr 137
Beschreibung: Część nr: 137; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Metody wspomagania oddychania u noworodków – kurs podstawowy. Metody wspomagania oddechu u noworodka.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 137
Los: LOT-0138
Titel: część nr 138
Beschreibung: Część nr: 138; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Żywienie w okresie noworodkowym i niemowlęcym - aktualizacja zaleceń; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 138
Los: LOT-0139
Titel: część nr 139
Beschreibung: Część nr: 139; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Zasady resuscytacji noworodka; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 139
Los: LOT-0140
Titel: część nr 140
Beschreibung: Część nr: 140; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Zasady resuscytacji noworodka; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 140
Los: LOT-0141
Titel: część nr 141
Beschreibung: Część nr: 141; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Zasady resuscytacji noworodka; Forma realizacji kursu: stacjonarny
Interne Kennung: część nr 141
Los: LOT-0142
Titel: część nr 142
Beschreibung: Część nr: 142; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Leczenie paliatywne w opiece perinatalnej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 142
Los: LOT-0166
Titel: część nr 166
Beschreibung: Część nr: 166; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Wprowadzenie do toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 166
Los: LOT-0167
Titel: część nr 167
Beschreibung: Część nr: 167; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Zagadnienia prawne i sądowo-lekarskie w toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 167
Los: LOT-0168
Titel: część nr 168
Beschreibung: Część nr: 168; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Toksykologia szczegółowa. Ostre i przewlekłe zatrucia ksenobiotykami oraz ich następstwa.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 168
Los: LOT-0170
Titel: część nr 170
Beschreibung: Część nr: 170; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Toksykologia kliniczna - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 170
Los: LOT-0176
Titel: część nr 176
Beschreibung: Część nr: 176; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Postępowanie we wtórnych postaciach nadciśnienia tętniczego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 176
Los: LOT-0177
Titel: część nr 177
Beschreibung: Część nr: 177; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Problemy onkologiczne w hipertensjologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 177
Los: LOT-0178
Titel: część nr 178
Beschreibung: Część nr: 178; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do hipertensjologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 178
Los: LOT-0179
Titel: część nr 179
Beschreibung: Część nr: 179; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Diagnostyka i leczenie nadciśnienia tętniczego pierwotnego i chorób współistniejących; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 179
Los: LOT-0180
Titel: część nr 180
Beschreibung: Część nr: 180; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Nadciśnienie tętnicze u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 180
Los: LOT-0181
Titel: część nr 181
Beschreibung: Część nr: 181; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Nadciśnienie tętnicze u kobiet; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 181
Los: LOT-0182
Titel: część nr 182
Beschreibung: Część nr: 182; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Postępowanie we wtórnych postaciach nadciśnienia tętniczego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 182
Los: LOT-0183
Titel: część nr 183
Beschreibung: Część nr: 183; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Hipertensjologia - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 183
Los: LOT-0196
Titel: część nr 196
Beschreibung: Część nr: 196; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Badania czynności płuc; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 196
Los: LOT-0197
Titel: część nr 197
Beschreibung: Część nr: 197; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Mukowiscydoza i postępowanie u chorych zależnych od technologii medycznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 197
Los: LOT-0198
Titel: część nr 198
Beschreibung: Część nr: 198; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Mukowiscydoza; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 198
Los: LOT-0199
Titel: część nr 199
Beschreibung: Część nr: 199; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Zaburzenia oddychania w czasie snu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 199
Los: LOT-0200
Titel: część nr 200
Beschreibung: Część nr: 200; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Przewlekła niewydolność oddechowa; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 200
Los: LOT-0202
Titel: część nr 202
Beschreibung: Część nr: 202; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Obrazowanie w chorobach klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 202
Los: LOT-0206
Titel: część nr 206
Beschreibung: Część nr: 206; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medycyna pracy – część pierwsza; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 206
Los: LOT-0207
Titel: część nr 207
Beschreibung: Część nr: 207; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medycyna pracy – część druga; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 207
Los: LOT-0209
Titel: część nr 209
Beschreibung: Część nr: 209; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Zasady przeprowadzania badań lekarskich kandydatów na kierowców i kierowców oraz orzecznictwa o predyspozycjach zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 209
Los: LOT-0210
Titel: część nr 210
Beschreibung: Część nr: 210; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Zasady przeprowadzania badań lekarskich i wydawania orzeczeń lekarskich osobom ubiegają cym się lub posiadającym pozwolenie na broń i orzecznictwa o predyspozycjach zdrowotnych do posługiwania się bronią w ramach obowiązków zawodowych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 210
Los: LOT-0212
Titel: część nr 212
Beschreibung: Część nr: 212; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medycyna lotnicza - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 212
Los: LOT-0213
Titel: część nr 213
Beschreibung: Część nr: 213; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Wrodzone wady metabolizmu o typie intoksykacji; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 213
Los: LOT-0214
Titel: część nr 214
Beschreibung: Część nr: 214; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Choroby spichrzeniowe - glikogenozy, choroby lizosomalne. Choroby peroksyzomalne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 214
Los: LOT-0215
Titel: część nr 215
Beschreibung: Część nr: 215; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Choroby neurometaboliczne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 215
Los: LOT-0216
Titel: część nr 216
Beschreibung: Część nr: 216; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Hiperfenyloalaninemie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 216
Los: LOT-0217
Titel: część nr 217
Beschreibung: Część nr: 217; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Postępy w pediatrii metabolicznej - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarny
Interne Kennung: część nr 217
Los: LOT-0221
Titel: część nr 221
Beschreibung: Część nr: 221; Nazwa specjalizacji: Perinatologia; Tytuł kursu: Choroby kardiologiczne w ciąży; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 221
Los: LOT-0222
Titel: część nr 222
Beschreibung: Część nr: 222; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Fizjoterapia w intensywnej terapii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 222