2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Herorientatie Wmo Leidse regio
Beschreibung: Marktconsultaties Wmo Leidse regio De Leidse regio gemeente (Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten en Zoeterwoude) zijn voornemens om in 2022 één of meerdere aanbestedingen te publiceren voor Wmo voorzieningen. Via deze Tender worden uitnodigingen voor en notulen van marktconsultaties of informatiebijeenkomsten gepubliceerd. Wmo diensten (huishoudelijke ondersteuning, begeleiding en maatschappelijke zorg).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: .
Beschreibung: .
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken