2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego (przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego), na liniach komunikacji miejskiej, której organizatorem jest Gmina Miasto Pruszków.
Beschreibung: przetarg nieograniczony
Interne Kennung: WSR.271.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego) na liniach pruszkowskiej komunikacji miejskiej, 19 autobusami miejskimi niskopodłogowymi (w tym 2 rezerwowe). Szacunkowa liczba wozokilometrów objętych umową: 9 453 692,7 (dziewięć milionów czterysta pięćdziesiąt trzy tysiące sześćset dziewięćdziesiąt dwa 7/10). Świadczenie usług realizowane ma być autobusami miejskimi niskopodłogowymi typu: • MN – spalinowym, o długości od 7,5 do 8,0 m – 1 szt.; • eKN – elektrycznymi, o długości od 8,9 do 9,4 m – 4 szt.; • KN – spalinowymi, o długości od 10,3 do 10,8 m – 14 szt. w tym 2 szt. jako autobusy rezerwowe; Planowany przebieg tras na których mają być świadczone usługi: Linia Przebieg trasy 1 OS. STASZICA – PKP PRUSZKÓW OS. STASZICA – al. Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa – al. Wojska Polskiego – OS. STASZICA 2 OS. STASZICA – KOMORÓW OS. STASZICA – al. Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – rondo Popiełuszki – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – al. Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków – Kraszewskiego – Lipowa – al. Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – Waldemara – KOMORÓW: Waldemara – al. Dąbrowskiej – al. Starych Lip – Turystyczna – KOMORÓW PĘTLA 3 WKD PRUSZKÓW – PIASTÓW WARSZAWSKA WKD PRUSZKÓW – Kraszewskiego – Lipowa – al. Armii Krajowej – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa – Działkowa – Błońska – Promyka – Waryńskiego – Batalionów Chłopskich – rondo Solidarności – Polskiej Organizacji Wojskowej – 3 Maja /z powrotem: 3 Maja – Łączniczek AK – rondo Solidarności/ – Ciechanowska – Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – PIASTÓW: Bohaterów Wolności – Warszawska – PIASTÓW WARSZAWSKA 4 OS. STASZICA – WKD PRUSZKÓW OS. STASZICA – Plantowa – Powstańców – rondo Popiełuszki – Akacjowa – Działkowa – Błońska – Południowa – Bryły – Przejazdowa (wybrane kursy: Parzniewska) – Przejazdowa – rondo 100-lecia Pruszkowa – Promyka – Błońska – Południowa – Robotnicza – Promyka – Waryńskiego – rondo Solidarności – Poznańska – Prusa – al. Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW 5 WKD PRUSZKÓW – PIASTÓW TETMAJERA WKD PRUSZKÓW – Kraszewskiego – Lipowa – Pogodna – Komorowska – Gordziałkowskiego – Cmentarna – Prusa – Pogodna – Powstańców – Plantowa – al. Wojska Polskiego – Działkowa – łącznik Działkowa-Gomulińskiego – Gomulińskiego – Przytorowa - Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – Wysoka – Sadowa – Spacerowa – Pęcicka – Dolna /z powrotem: Dolna – Sadowa – Spacerowa – Pęcicka – Dolna – Sadowa/ – al. Tysiąclecia – PIASTÓW: Al. Tysiąclecia – Dworcowa /z powrotem: Dworcowa – Godebskiego – 11 Listopada – Dworcową – Reja – al. Tysiąclecia/ – PIASTÓW TETMAJERA 6 OS. STASZICA – PKP OŻARÓW MAZ. OS. STASZICA – al. Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – rondo Popiełuszki – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – rondo Solidarności – Polskiej Organizacji Wojskowej – 3 Maja /z powrotem: 3 Maja – Łączniczek AK – rondo Solidarności/ – Żbikowska – Ożarowska – DUCHNICE: Ożarowska – Duchnicka – OŻARÓW MAZOWIECKI: Mickiewicza – Kolejowa /z powrotem: Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Konotopska – Ożarowska/ – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI 7 PKP PRUSZKÓW – PIASTÓW WARSZAWSKA PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców /z powrotem: Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza/ – Pogodna – Prusa – al. Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków – Kraszewskiego – Lipowa – al. Armii Krajowej – Prusa – Poznańska – rondo Solidarności – Polskiej Organizacji Wojskowej – 3 Maja /z powrotem: 3 Maja – Łączniczek Armii Krajowej – rondo Solidarności/ – Ciechanowska – Długa – Warszawska – PIASTÓW WARSZAWSKA 9 JARZYNOWA SZKOŁA JARZYNOWA SZKOŁA – Jarzynowa – Miodowa – Zdziarska – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Polskiej Organizacji Wojskowej – Warszawska – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Korczaka – Zdziarska – Brzezińskiego – Długosza – Jarzynowa – JARZYNOWA SZKOŁA 10 OS. STASZICA – WKD – PKP – OS. STASZICA OS. STASZICA – al. Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Pogodna – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków – Kraszewskiego – Berenta – al. Armii Krajowej – Prusa – Zimińskiej-Sygietyńskiej – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – al. Wojska Polskiego – Armii Krajowej – OS. STASZICA 10B OS. STASZICA – PKP – WKD – OS. STASZICA OS. STASZICA – al. Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – PKP Pruszków – Kościuszki – Prusa – al. Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków – Kraszewskiego – Lipowa – Pogodna – Powstańców – Plantowa – OS. STASZICA UWAGA!! Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określa załącznik nr A do SWZ 1.4/ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 4 do SWZ. - załączniki do umowy tj: a) Załącznik nr 1 – Rozkłady Jazdy, b) Załącznik nr 2 – Zasady świadczenia usług oraz parametry jakościowe związane ze świadczeniem usług, c) Załącznik nr 3 – Parametry techniczno-użytkowe pojazdów przeznaczonych do świadczenia usług, d) Załącznik nr 4 – Wykaz taboru e) Załącznik nr 5 - Zasady sprzedaży biletów, f) Załącznik nr 6 – Ceny brutto i netto za jeden wozokilometr, wysokość stawki podatku VAT, g) Załącznik nr 7 – Kary umowne, h) Załącznik nr 8 – Zasady waloryzacji stawki wozokilometra, i) Załącznik nr 9- Wzór przystankowego rozkładu jazdy