See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu Tracker 2.0.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu Tracker 2.0. Przedmiot Zamówienia będzie realizowany poprzez świadczenie w zakresie systemu Tracker 2.0. następujących usług: 1) utrzymania; 2) asysty technicznej; 3) rozwoju. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 389091-2025
Interne Kennung: BA-V.2610.2.2025.KG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001