See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja sieci kanalizacyjnej w Aglomeracji Wierzbica wraz z wymianą wodomierzy na terenie Gminy Wierzbica
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Zadanie Nr 1: Dostawa wraz z montażem kompletnego systemu zdalnego odczytu wskazań wodomierzy dla gminy Wierzbica, w tym: a) zakup i montaż 1377 szt. wodomierzy statycznych od DN15 do DN32 z wbudowanym modułem radiowym, wraz z plombami oraz demontażem istniejących wodomierzy, b) zakup i montaż 10 szt. wodomierzy śrubowych od DN50 do DN150 z modułem radiowym kompatybilnym z modułem radiowym wodomierzy statycznych od DN15 do DN32; c) dostawę oprogramowania, wdrożenie e-usług i minimum 5-letnią licencję na konfigurację i odczyt min. 1400 sztuk wodomierzy oraz systemu informatycznego zapewniającego rejestrowanie, przetwarzanie, archiwizowanie i przekazywanie danych odczytanych z wodomierzy w formie umożliwiającej wczytanie ich do obecnie eksploatowanego systemu bilingowego Zamawiającego, wdrożeniem, uruchomieniem, przeszkoleniem pracowników i próbnym odczytem, d) zakup i dostawę urządzeń mobilnych tabletów, z systemem zainstalowanym przez producenta, kompatybilnym z wersją Android 10 lub wyższą, w polskiej wersji językowej, z możliwością dokonywania bezpłatnych aktualizacji i poprawek w ramach wersji systemu operacyjnego poprzez Internet, mechanizmem udostępnianym przez producenta systemu z możliwością wyboru instalowanych poprawek oraz mechanizmem sprawdzającym, które z poprawek są potrzebne lub produkt równoważny z aplikacjami mobilnymi do zdalnego odczytu danych z wodomierzy i przesyłania danych odczytowych do systemu informatycznego oraz drukarek, e) zakup i dostawę modemów radiowych Bluetooth, anten zewnętrznych z uchwytem magnetycznym - samochodowych do odczytu objazdowego, 2) Zadanie Nr 2 - Remont sieci kanalizacji sanitarnej, w tym: a) Renowacja w technologii reliningu krótkimi modułami PEHD, (shortlining) dla: - średnicy DN 400 – montaż rur kanalizacyjnych PE100 dz xe= 355 x 20 mm o długości 562,73 m, (od studzienki St1 do studzienki St14). b) Renowacja w technologii reliningu długimi odcinkami PE (sliplining) dla: - średnicy DN 400 – montaż rur kanalizacyjnych PE100 SDR 17 PN 10 dz xe = 355 x 21,1 mm o długości 720,14 m (od studzienki St14 do studzienki St24), - średnicy DN 300 – montaż rur kanalizacyjnych PE100 SDR 17 PN 10 dz xe = 250 x 14,8 mm o długości 322,85 m (od studzienki St24 do studzienki St29). c) Renowacja kanału w technologii rur spiralnie zwijanych PVC dla: - średnicy DN 600 o długości 210,84 m (od studzienki St24 do studzienki St33), - sztywność obwodowa równą lub wyższą od SN8, - grubość ścianki profilu min. 2,5 mm, d) Remont studzienek kanalizacyjnych polegający na: - wymianie istniejących studni na nowe - 5 szt. DN1200 – studnia nr St14, St18, St29, St32, DN1500 – studnia nr St24, (wymagania techniczne określono w pkt 5.2.4 studnie betonowe w dokumentacji projektowej), - renowacji 28 szt. studni DN1200 o nr St1÷St13, St15÷St17, St19÷St23, St25÷St28, St30, St31, St33, w technologii cienkościennego panelu GRP z zintegrowaną wkładką tworzywową, z wymianą pokryw nastudziennych, pierścieni odciążających oraz włazów żeliwnych DN600 typu ciężkiego (wymagania materiałowe, technologia z zakresem wykonania renowacji studzienek, ich odwodnienie zostały określone w pkt. 5.2.4, 5.2.5, 5.2.6, 5.2.8, 5.2.9 dokumentacji projektowej). W przypadku gdy przykanalik kończy się powyżej dna kinety należy wykonać kaskadę wewnętrzną. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1.1 oraz 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.1.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001