2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst preventief en correctief onderhoud Rioolgemalen
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: a. Het preventief onderhoud aan de rioolgemalen; b. Het correctief onderhoud aan de rioolgemalen. Een uitvoerige beschrijving van de uit te voeren werkzaamheden is beschreven in het programma van eisen, zie bijlage A. Zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 20251003199174
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: a. Het preventief onderhoud aan de rioolgemalen; b. Het correctief onderhoud aan de rioolgemalen. Een uitvoerige beschrijving van de uit te voeren werkzaamheden is beschreven in het programma van eisen, zie bijlage A.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie