2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst architectenpool 2026-2029
Beschreibung: AG Stadsontwikkeling Leuven wil een raamovereenkomst voor het aanstellen van (maximaal ) 4 architecten voor diverse architectuuropdrachten afsluiten. De raamovereenkomst met de architectenpool wordt afgesloten voor maximaal 4 jaar. De maximale afname van de raamovereenkomst wordt vastgelegd op 2,5 miljoen euro excl. btw.
Interne Kennung: AGSL_AP_2026-2029
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AP 2026-2029 - 1
Interne Kennung: 1
300226-2026 - Competition
Belgium – Architectural, construction, engineering and inspection services – Raamovereenkomst architectenpool 2026-2029
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AGSL_AP_2026-2029
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AP 2026-2029 - 1
Internal identifier: 1