2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/10DzOL/04/2026 na zakupy i dostawy odczynników wraz z dzierżawą sprzętu do molekularnej diagnostyki wirusologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są zakupy i dostawy odczynników wraz z dzierżawą sprzętu do molekularnej diagnostyki wirusologicznej zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1) i „Zestawieniem warunków koniecznych analizatorów” (zał. nr 6) i "Zestawieniem warunków koniecznych odczynników (zał. nr 9).
Interne Kennung: PN/10DzOL/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zakupy i dostawy odczynników wraz z dzierżawą sprzętu do molekularnej diagnostyki wirusologicznej
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4