300329-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Usługa prania pościeli i bielizny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa prania pościeli i bielizny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania dezynfekcyjnego oraz obróbki bielizny pościelowej, szpitalnej, operacyjnej, barierowej, odzieży roboczej oraz innych wyrobów tekstylnych, łącznie z transportem. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung787613-2025
Interne KennungDZP.261.55.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
BeschreibungUsługa prania dezynfekcyjnego oraz obróbki bielizny pościelowej, szpitalnej, operacyjnej, barierowej, odzieży roboczej oraz innych wyrobów tekstylnych, łącznie z transportem. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNa podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcje: 1. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% usług wykonywanych w ramach przedmiotu zamówienia, 2. dopuszcza się możliwość wydłużenia okresu obowiązywania umowy o maksymalnie 12 miesięcy, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na usługę (np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów), w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.