2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych oraz systemu zarządzania. Zamówienie w zakresie licencji GlobalProtect Gateway /HA lub równoważnych realizowane jest w ramach projektu pn. "Cyberbezpieczna Gmina Lublin". Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 oraz Budżetu Państwa
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje dostawę licencji dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych oraz systemu zarządzania. Zamawiający wymaga dostarczenia licencji ważnych w okresie od 21.05.2025 r. do 20.05.2026 r. a w przypadku dostarczenia licencji po dniu 21.05.2025 r. ważnych od dnia dostarczenia do dnia 20.05.2026 r., dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych.
Vorherige Bekanntmachung: 106903-2025
Interne Kennung: ZP-P-I.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa licencji dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych oraz systemu zarządzania. Zamówienie w zakresie licencji GlobalProtect Gateway /HA lub równoważnych realizowane jest w ramach projektu pn. "Cyberbezpieczna Gmina Lublin". Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 oraz Budżetu Państwa.