2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur externe professionals inclusief Brokerdienstverlening
Beschreibung: De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) zoekt de best passende Opdrachtnemer voor de inhuur van Externe professionals inclusief brokerdienstverlening. In de basis betreft dit opdracht voor schaal 11 en hoger (CAO Onderzoeksinstellingen), zie de Aanbestedingsdocumenten voor meer informatie over de scope. Indicatieve omvang: 7.500.000 per jaar Vaste contractsperiode is 2 jaar Verlengingsopties: 4 x 1 jaar
Interne Kennung: 2026195
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) zoekt de best passende Opdrachtnemer voor de inhuur van Externe professionals inclusief brokerdienstverlening. In de basis betreft dit opdracht voor schaal 11 en hoger (CAO Onderzoeksinstellingen), zie de Aanbestedingsdocumenten voor meer informatie over de scope. Indicatieve omvang: 7.500.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -