300352-2026 - Wettbewerb
Polen – Massenspektrometer – Hybrydowy spektrometr mas z analizatorami ruchliwości jonów kwadrupolowym i czasu przelotu wraz z zestawem do wysokosprawnej chromatografii cieczowej i wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHybrydowy spektrometr mas z analizatorami ruchliwości jonów kwadrupolowym i czasu przelotu wraz z zestawem do wysokosprawnej chromatografii cieczowej i wyposażeniem
Beschreibung1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie inż. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), zwanej dalej „ustawą Pzp”, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie oraz Kodeksu Cywilnego. W zakresie nieuregulowanym niniejszą SWZ, zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp , przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 8 SWZ. 5. Zamawiający unieważni postępowanie na podstawie art. 257 pzp w przypadku nieprzyznania środków na sfinansowanie zamówienia. 6. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca samodzielnie przeprowadził instalację, konfigurację, uruchomienie spektrometru lub przez autoryzowany serwis producenta
Interne KennungSZPiZ.261.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia/Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.