2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i doposażenie w sprzęt medyczny Szpitalnego Oddziału Ratunkowego SPS ZOZ w Lęborku – dostawa tomografu komputerowego wraz z modernizacją pomieszczeń Pracowni Tomografii Komputerowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tomografu komputerowego szt. 1 wraz z modernizacją pomieszczeń Pracowni Tomografii Komputerowej dla Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku, transportem oraz na koszt i ryzyko Wykonawcy. 2. W skład przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa nowego tomografu komputerowego zgodnie z Zestawieniem parametrów techniczno-użytkowych stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ, demontaż i utylizacja starego urządzenia będącego w posiadaniu Zamawiającego oraz zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych – modernizacji pomieszczeń Pracowni TK, opisanych w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: ZP-PN/UE/12/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45000000 Bauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa tomografu komputerowego wraz z modernizacją pomieszczeń Pracowni Tomografii Komputerowej
Beschreibung: Dostawa tomografu komputerowego wraz z modernizacją pomieszczeń Pracowni Tomografii Komputerowej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 1) Prawo opcji będzie obejmować następujący zakres: generalny remont istniejącej pracowni tomografii komputerowej (TK), mający na celu dostosowanie obszaru do zamontowania nowego (urządzenia) aparatu TK, zgodnie z PFU. Prawo opcji zostanie uruchomione w przypadku konieczności wykonania modernizacji całego obszaru, ustalonej na podstawie przeprowadzonych w etapie 1 ekspertyz oraz wstępnego projektu osłon stałych. Prawo opcji zostanie uruchomione w okresie obowiązywania umowy. 2) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Zamawiający będzie wymagał aby Wykonawca do prowadzenia realizacji zamówienia zapewnił osoby posiadające uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, należące do odpowiednich izb zawodowych.