2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Managed Service Provider
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het contracteren van één Managed Service Provider (MSP) die Nictiz ondersteunt binnen een co-managed beheermodel. De MSP fungeert als strategische en operationele partner van de interne ICT-organisatie en is verantwoordelijk voor het leveren van geïntegreerde ICT-dienstverlening, gericht op stabiliteit, continuïteit, beveiliging en doorontwikkeling van de ICT-omgeving. De samenwerking kenmerkt zich door duidelijke taakverdeling, transparantie, professionele uitvoering en een gezamenlijke focus op kwaliteit, hospitality en gebruikerservaring. €4.000.000,- op basis van een schatting op de huidige situatie.
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het contracteren van één Managed Service Provider (MSP) die Nictiz ondersteunt binnen een co-managed beheermodel. De MSP fungeert als strategische en operationele partner van de interne ICT-organisatie en is verantwoordelijk voor het leveren van geïntegreerde ICT-dienstverlening, gericht op stabiliteit, continuïteit, beveiliging en doorontwikkeling van de ICT-omgeving. De samenwerking kenmerkt zich door duidelijke taakverdeling, transparantie, professionele uitvoering en een gezamenlijke focus op kwaliteit, hospitality en gebruikerservaring. 0
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
300397-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – ICT Managed Service Provider
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT Managed Service Provider
Interne identificatiecode: 001
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 51600000 Installatie van computers en kantooruitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -