See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja i subskrypcja oprogramowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja i subskrypcja oprogramowania zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 15/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen, 48220000 Internet- und Intranet-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Przedłużenie prawa użytkowania programu Acronis Cyber Protect - Backup Advanced Server License - 1 Year Renewal Acronis Premium Customer Support GESD.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu NetCrunch Premium XE 10000 Nodes+ Remote Access dla 10 połączeń.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu PaperCut MF na kolejne 12 miesięcy, zawierająca: nielimitowaną liczbę użytkowników; 47 urządzeń Konica Minolta; 30 urządzeń Canon.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja MySQL Enterprise.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja Zend Studio - Basic - Perpetual license oraz subskrypcji Zend Server - Small Business.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu Microsoft 365 Business Standard.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu Adobe Photoshop CC, Adobe Creative Cloud oraz Adobe Lightroom +1TB.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu AutoCAD LT.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu ErWin AUDI + ErWin VW oraz ErWin AUDI + ErWin VW ODIS.
Interne Kennung: 15/2025/ZP-Część 9