300531-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie wielowariantowej koncepcji budowy obwodnicy miasta Kęty wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie wielowariantowej koncepcji budowy obwodnicy miasta Kęty wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi opracowanie wielowariantowej koncepcji budowy obwodnicy miasta Kęty wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
Interne KennungDN-4.26.39.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
LosLOT-0001