2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop veeg-zuigwagen
Beschreibung: Het lokaal bestuur Glabbeek wenst een nieuwe veeg-zuigwagen aan te kopen voor het vegen en reinigen van haar openbare wegen en domeinen. Voor een uitgebreide beschrijving van het te leveren voertuig wordt er verwezen naar titel III. Technische bepalingen van dit bestek. CPV-codes: 34144430-1: Straatveegvoertuigen 34144431-8: Veegzuigvoertuigen Leveringsplaats: Gemeenteloods Glabbeek, Steenbergestraat 44 te 3380 Glabbeek
Interne Kennung: PPP0CL-462/6043/2026/077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/077_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen